Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

Zwrot akcyzy

Akcyza z zasady jest podatkiem bezzwrotnym, jednak w wyniku skarg do UE odnośnie zasadności podatku akcyzowego od samochodów sprowadzonych spoza granic RP, rząd Polski zobowiązany został do zwrotu ww akcyzy. Dokumenty w kategorii umożliwią staranie się o zwrot akcyzy za sprowadzone auta z zagranicy.

Wniosek o zwrot akcyzy

›› Pobierz teraz

Jeżeli przez pewien określony czas opłacaliśmy akcyzę i nagle dowiadujemy się, iż została ona bezpodstawnie pobrana to może żądać zwrotu poniesionych start. Aby tego dokonać należy złożyć odpowiedni wniosek, w którym jasno określimy nasze stanowisko. Jeżeli nie posiadasz jeszcze profesjonalnie przygotowanego wniosku to możesz go stąd pobrać gdyż jest to gotowy wzór, wystarczy go jedynie wydrukować.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i ciągle myślisz o usprawnieniu pracy w firmie, gdyż zdajesz sobie sprawy, że szybka reakcja i dobrze podjęte decyzje często świadczą o sukcesie, zacznij od usprawnienia pracy poprzez zamówienie możliwości fax online. Jak to działa? Klient wysyła do Ciebie fax, a Ty otrzymujesz go na e-mail. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz spędzać czasu nad stertą papierów, przechowywać jedynie te faksy, które uznasz za ważne, a dzięki wersji elektronicznej masz do nich dostęp niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdujesz. Co więcej, nie musisz trzymać specjalnie jednej linii dla odbierania faksów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy na nasz serwis faxinfo.pl, na którym z pewnością znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań jakie być może chciałbyś zadać.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
podatek od akcyzy,
akcyza, dokumenty online do pobrania, niesłusznie pobrany podatek, dokumenty online do pobrania,
prośba o zwrot akcyzy,
dokument online do pobrania,
dokumenty do pobrania,
dokument do pobrania, zwrot podatku akcyzy, akcyzę, dokument do pobrania,
dokument do pobrania, dokument online, nieslusznie pobrany podatek,

odwołanie do Dyrektora Izby Celnej

›› Pobierz teraz

Wzór pisma.
Dokument Word do wydruku.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
odwołanie do Dyrektora Izby Celnej, odwołanie do dyrekcji, dokument online,
niesłusznie pobrany podatek, dokument do pobrania, odwolanie do dyrektora izby celnej,
dokumenty online do pobrania, dokumenty online do pobrania,
akcyza, akcyzę,
nieslusznie pobrany podatek, dyrektor izby celnej, dokument do pobrania,
dokumenty do pobrania,
dokument do pobrania,