Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

Umowy spedycji i składu

Umowa to zgodne porozumienie dwóch lub większej liczby stron, ustalające ich wzajemne prawa lub obowiązki. W tej kategorii znajdują się wzory umów związane z spedycją i składem.

Umowa przechowania

›› Pobierz teraz

Zdarza się, że z określonych powodów nie mamy możliwości przechowywania np; towaru, który zakupiliśmy w ostatnim czasie - zazwyczaj jest to brak miejsca w magazynie. Na szczęście wystarczy poszukać odpowiedniej firmy lub osoby, która świadczy takie usługi - udostępnia magazyn lub obszar na którym możemy pozostawić na określony czas naszą własność. Pamiętajmy jednak, że gdy ustalamy warunki na podstawie których zostaje zawarta umowa, zawsze należy zrobić to na piśmie. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej umowy, znajdziesz ją tutaj.

Wzór umowy przechowania - dokument zapisany w postaci elektronicznej, który jest gotowy do natychmiastowego zastosowania. Dzięki zapisie w formacie Word, umowę można edytować w zależności od własnych potrzeb.

Zanim podpiszemy jakąkolwiek umowę z potencjalną spółką - sprawdźmy jej przeszłość finansowa, jak firma radzi sobie na rynku i czy nie jest zadłużona. Jak tego dokonać? Wystarczy spojrzeć do sprawozdania finansowego jakie dana spółka została zobligowana do przedstawienia i w tedy będziemy mieli pewność, że współpracownik jest wiarygodny. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy na nasz serwis www.eforex.pl na który z pewnością znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokument do pobrania, umowa przechowania, zastaw, dokument online, przechowanie,
dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania, umowa o przechowanie, dokumenty online do pobrania, umowa przechowania, umowa przechowywania, umowy przechowania,

Umowa składu

›› Pobierz teraz

Jeżeli decydujemy się na zawarcie umowy ze spółką lub pewną osobą, która podejmuje się składu danego materiału to nie należy jedynie opierać się na porozumieniu słownym, zawsze należy spisać umowę, która będzie ustalać warunki, termin oraz kwotę należną za taką usługę.

Wzór umowy dotyczącej składu w wersji elektronicznej. Dokument jest zapisany przy pomocy aplikacji MS Office co umożliwia jego pełną edycję.

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chce podnieść prestiż firmy i być docenionym wśród konkurencji, kontrahentów i klientów firmy? Zamów infolinię, a bardzo szybko zdasz sobie sprawę pozytywnych efektów przedsięwzięcia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na serwis www.telinfo.pl.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
umowa skladu,
umowa o skład,
Umowa składu,
składowanie,
dokumenty online do pobrania,
umowa o skład konsygnacyjny,
skladowanie, umowa składu,
dokument do pobrania, dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania,
dokument online,

Umowa spedycji

›› Pobierz teraz

Jeżeli prowadzisz sklep, który sprzedaje meble sprzęt AGD czy RTV to warto zaopatrzyć się w dodatkową usługę - transport towarów po drzwi klienta. Jeżeli już prowadzimy taką usługę to pamiętajmy o spisaniu odpowiedniej umowy, która będzie zobowiązywać kupującego do zapłaty za przetransportowany towar. Nie posiadasz wzoru takiej umowy? Znajdziesz ją tutaj!

Wzór umowy spedycji w wersji elektronicznej umożliwiający edycję w zależności od potrzeb. Dokument jest gotowy do użycia - wystarczy pobrać i wydrukować dokument.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i ciągle myślisz o usprawnieniu pracy w firmie, gdyż zdajesz sobie sprawy, że szybka reakcja i dobrze podjęte decyzje często świadczą o sukcesie, zacznij od usprawnienia pracy poprzez zamówienie możliwości fax online. Jak to działa? Klient wysyła do Ciebie fax, a Ty otrzymujesz go na e-mail. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz spędzać czasu nad stertą papierów, przechowywać jedynie te faksy, które uznasz za ważne, a dzięki wersji elektronicznej masz do nich dostęp niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdujesz. Co więcej, nie musisz trzymać specjalnie jednej linii dla odbierania faksów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy na nasz serwis faxinfo.pl, na którym z pewnością znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań jakie być może chciałbyś zadać.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokument online, dokumenty online do pobrania, spedycje, spedycja, umowa spedycji,
dokumenty do pobrania,
spedycja,
dokument do pobrania,
dokumenty online do pobrania,
umowa spedycji,