Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

Umowy licencyjne

Umowa to zgodne porozumienie dwóch lub większej liczby stron, ustalające ich wzajemne prawa lub obowiązki. W tej kategorii znajdują się wzory umów związane z licencjami.

Umowa licencyjna

›› Pobierz teraz

Jeżeli prowadzimy określoną działalność gospodarczą i zamierzamy handlować pewnym produktem to powinniśmy zdawać sobie sprawę, że do tego niezbędna jest licencja. Co więcej, korzystając, np; z programu komputerowego lub kupując nowy komputer do firmy musimy również posiadać na niego licencję. Gdy dokonujemy transakcji ze sprzedającym to pamiętajmy o spisaniu odpowiedniej umowy gdyż będzie ona jedyną podstawą w sytuacji gdy dochodzi do jakichkolwiek nieporozumień.

Wzór umowy licencyjnej jaki się tutaj znajduje dotyczy licencji na programy komputerowe oraz wszelkiego rodzaju materiały towarzyszące. Dokument jest zapisany w wersji elektronicznej dzięki czemu z łatwością można go edytować i dostosowywać do własnych potrzeb.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokument do pobrania,
umowa licencyjna wzór,
umowa licencyjna,
wzór umowy licencyjnej,
dokument online,
umowa licencyjna oprogramowanie,
umowa licencyjna,
wzór umowy licencyjnej, dokumenty online do pobrania, umowę licencyjna, jak dobrze napisać umowę licencyjną,
umowa licencyjna użytkownika, pisanie umowy licencyjnej, dokumenty online do pobrania, dokumenty do pobrania,

Umowa licencyjna na korzystanie ze wzoru użytkowego.

›› Pobierz teraz

Wzorem użytkowym nazywamy udzielenie prawa ochronnego, które upoważnia właściciela do wyłącznego korzystania ze wzoru użytkowego w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze kraju. Okres na jaki może zostać podpisana umowa o ochronie może sięgać nawet do 10 lat.

Wzór dokumentu jaki się tutaj znajduje jest zapisany w wersji elektronicznej dzięki czemu można go łatwo edytować i dostosować do własnych wymagań. Dokument jest gotowy do użycia - wystarczy go jedynie pobrać i wydrukować.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
umowa licencyjna na korzystanie ze wzoru uzytkoweg,
działalność,
jak dobrze napisać umowę licencyjną, korzystanie ze wzoru użytkowego,
dokumenty online do pobrania,
dokument online,
wzór umowy licencyjnej, umowa licencyjna na korzystanie ze wzoru użytkowego,
dokumenty online do pobrania,
wzór umowy licencyjnej, działalność gospodarcza, umowę licencyjna,
korzystanie ze wzoru użytkowego,
dokument do pobrania,
pisanie umowy licencyjnej,