Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

Prawo pracy dla kobiet w ciąży

Poradniki dla kobiet w ciąży. Dowiedz się jakie masz prawa, kiedy przysługuje Ci i w jakim wymiarze urlop macierzyński i urlop wychowawczy.

Kompendium z prawa pracy dla kobiet w ciąży

›› Pobierz teraz

Zakładanie rodziny zazwyczaj wiąże się z tym, że będziesz planować dziecko. Zdarza się również, że już jesteś w ciąży. W takiej sytuacji zawsze warto dowiedzieć się jakie przysługują Ci prawa, gdyż bardzo często kobiety z obawy o pracę starają się odciągnąć w czasie macierzyństwo. Pamiętaj, że będąc w ciąży zawsze przysługują Ci specjalne prawa, co więcej, jeżeli nie pracujesz to masz prawo do zasiłku!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do pobrania kompletnego informatora z prawa pracy młodej matki. Kompendium jakie mamy Państwu do zaoferowania zawiera wszystkie informacje jakie należy znać gdy wybieramy się na urlop macierzyński, chorobowy czy opiekuńczy. Znajdziesz tutaj również informacje na temat zwolnień z pracy - obawiasz się, że Twój pracodawca to zrobi? Sprawdź jaką masz umowę, a w informatorze znajdziesz to czego dokładnie szukasz. Co więcej, nie tylko kobieta może iść na urlop macierzyński, mężczyzna również ma takie prawo, więcej informacji w kompendium.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
macierzyński,
ciąża,
planowanie ciąży,
urlop, kompendia z prawa pracy,
urlop pracy, dziecko, urlop macierzyński, ciąża,
prawo pracy dla kobiet w ciąży, ciąża,
macierzyństwo, urlopy macierzyńskie,
kobiet się dla od po ciąży, dokumenty online do pobrania,

Poradnik

›› Pobierz teraz

Ciąża to bardzo szczególny czas do którego staramy się jak najlepiej przygotować. Nasze starania opierają się nie tylko na zakupie ubranek czy łóżeczka dla dziecka, ale coraz częściej staramy się uświadamiać w kwestiach związanych z wyborem lekarza czy chociażby lepszym przygotowaniem się do porodu.

W tym właśnie celu opracowaliśmy poradnik, w którym nie tylko kobiety w ciąży, ale również przyszli tatusiowie znajdą szereg istotnych informacji z wiązanych z dzieckiem. Znajdą tutaj Państwo między innymi informacje na temat diety jaką kobieta w ciąży powinna stosować, o jakie badania powinniśmy się postarać jak i szereg innych ciekawych informacje jak lepiej przygotować się na przyjście na świat naszego dziecka.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
jak rozwiązać problemy z ciąża,
poradnik dla kobiety ciężarnej,
informator ciążowy,
ciąż, porada dla kobiet w ciąży, poradzić,
ciąża,
dokumenty online do pobrania, ciąża,
przewodnik ciążowy, poradnik ciążowy, poradniki, dokumenty online do pobrania, poradzić, planowanie płci dziecka,

Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego po urlopie macierzyńskim

›› Pobierz teraz

Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego po urlopie macierzyńskim jest zapisany w formacie doc. Dokument zawiera jedną stronę A4 jest przygotowany do edycji i wydruku. Dokument do pobrania online. Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego po urlopie macierzyńskim należy otworzyć za pomocą programu Word.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
Wniosek o,
macierzyńskim, po urlopie, Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego po urlopie macierzyńskim, urlopu wypoczynkowego, udzielenie,