Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

Import i eksport - kontrakty

Import to zakup towarów i usług produkowanych za granicą, przy czym dla krajów należących do Unii Europejskiej import dotyczy zakupu towarów lub usług spoza UE. Zakup towarów w obrębie Unii Europejskiej nie jest importem. Jest to tak zwany zakup wewnątrzwspólnotowy.
Podobnie sprawa wygląda z Eksportem (eksport czyli wywóz za granicę dóbr, które zostały wytworzone w danym kraju)- sprzedaż towarów w obrębie państw należących do Unii Europejskiej nazywa się sprzedażą wewnątrzwspólnotową, a nie eksportem. W kategorii znajduje się wzory kontraktów na import i eksport towarów.

Kontrakt eksportowy

›› Pobierz teraz

Wzór dokumentu jaki się tutaj znajduje to wzór kontraktu eksportowego. Pismo jest zapisane w wersji elektronicznej, dzięki czemu jest w pełni edytowalne. Nanoszenie jakichkolwiek uwag lub spostrzeżeń czy chociażby zmian jest w tym przypadku w 100% możliwe. Dokument jest gotowy do użycia, wystarczy go jedynie pobrać i wydrukować. Wszystkie te czynności można wykonać bez wychodzenia z mieszkania.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
ekspres,
kredyt eksportowy, kontrakt definicja, kontrakt menedżerski,
dokumenty online do pobrania,
kontrakt długoterminowy,
dokument do pobrania,
kontrakt sa,
dokumenty online do pobrania,
kontrakt wzór, kontrakt, kontrakt importowy,
kontrakt nieruchomości,
kontrakt zagraniczny,
formularz do pobrania,

Kontrakt importowy

›› Pobierz teraz

Wzór dokumentu jaki się tutaj znajduje to wzór kontraktu importowego. Pismo jest zapisane w wersji elektronicznej, dzięki czemu jest w pełni edytowalne. Nanoszenie jakichkolwiek uwag lub spostrzeżeń czy chociażby zmian jest w tym przypadku w 100% możliwe. Dokument jest gotowy do użycia, wystarczy go jedynie pobrać i wydrukować. Wszystkie te czynności można wykonać bez wychodzenia z mieszkania.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
formularz do pobrania, dokumenty online do pobrania,
kontrakt wzór, dokumenty do pobrania, jak importować,
umowa kontrakt,
kontrakty importowe, kontrakt eksportowy,
dokument do pobrania,
kontrakt importowy, dokumenty online do pobrania, Kontrakt importowy,
kontrakt,
kontrakt międzynarodowy,
importowy kontrakt,