Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10

Wzory pism urzedowych i innych

Gotowe wzory pism do pobrania i edycji

Szukaj:

Kategorie:

› BHP Instrukcje› Deklaracje AKC - akcyza› Deklaracje VAT, PIT, CIT› Dokumenty do Banku› Dokumenty przydatne przy budowie› Druki księgowe› Formularze do sądu› Formularze Unijne› Grzecznościowe› GUS› Horoskop - Znak zodiaku› Import i eksport - kontrakty› IPN - oświadczenia› Język angielski – materiały dydaktyczne› Listy motywacyjne i CV› Nieruchomości› NIP› Oferty handlowe› Pisma do TP S.A i innych operatorów› PITy - rozliczenia za 2007 r› Pomoc Społeczna› Prawo pracy› Prawo pracy dla kobiet w ciąży› Prawo spółek handlowych› Referencje› Regulaminy› Rejestr zastawów› Różne› Różne umowy› Sprawozdawczość Budżetowa› Studencik› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Ubezpieczenia› Umowy budowlane› Umowy dzierżawy› Umowy informatyczne› Umowy licencyjne› Umowy najmu/sprzedaży› Umowy spedycji i składu› Umowy spółek› Umowy użyczenia› Umowy zlecenia› Umowy związane z pracą› Umowy związane ze świadczeniem usług› Upoważnienia› Urzędy› W pracy› W urzędzie› Weksle› Windykacja - sąd› Wnioski do Urzędu Skarbowego› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień› Wnioski sądowe› Wskaźniki finansowe› Wykup mieszkania› Zakresy Czynności Pracowników› Zamówienia, reklamacje› ZPORR - sprawozdania› ZPORR - umowy› ZPORR - wnioski› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› Zwrot akcyzy› Krajowy Rejestr Karny› KRS› KRS - CI› Księgi Wieczyste› Pozwy sądowe› Prośby do Urzędu Skarbowego› Deklaracje VAT w UE› Informacje dla Urzędu Skarbowego› Narodowy Fundusz Zdrowia› Ochrona środowiska› Pisma do Urzędu Skarbowego

GUS

GUS to centralny organ administracji państwowej zajmujący się zbieraniem informacji statystycznych na temat większości dziedzin życia publicznego i niektórych stron życia prywatnego. GUS kojarzy się najczęściej z numerem Regon czyli czyli dziewięciocyfrowym numerem statystycznym podmiotu gospodarczego w Krajowy Rejestr Urzędowy Podmiotów Gospodarki Narodowej.
W kategorii znajduje się m.in. wnioski o nadanie numeru Regon a także inne jak sprawozdania, wnioski i załączniki wymagane w kontaktach z GUS-u.

RG-1 Wniosek o wpis do krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej lub o zmianę cech objętych wpisem

›› Pobierz teraz

Każdy przedsiębiorca chcący prowadzić własną działalność gospodarczą musi zadbać o kilka aspektów prawnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania spółki. Przede wszystkim przedsiębiorcy muszę postarać się o numer identyfikacyjny krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej, w tym oto celu składa się wniosek RG-1, czyli wniosek o wpis.

Należy pamiętać, że ubiegając się o wpis w Urzędzie Statystycznym należy przedstawić potwierdzenie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Ubiegając się o numer REGON należy osobiście lub przez pełnomocnika udać się do Urzędu i wypełnić wyżej wspomniany wniosek.

Dbając o Państwa czas, mamy do zaoferowania gotowy druk wniosku, który można natychmiast pobrać, wydrukować i wypełnić na miejscu - bez zbędnego szukania po urzędach. Po wypełnieniu wystarczy jedynie złożyć wniosek w odpowiednim urzędzie.

Druk wniosku o wpis został zapisany w formacie PDF.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokumenty online do pobrania, rg1,
rg,
Wniosek o wpis do krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej lub o zmianę cech obj, dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania, rg 1, formularz do pobrania, dokument do pobrania, rg-1, dokument online,

RG-2 Wniosek o skreślenie podmiotu z krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej

›› Pobierz teraz

Kiedy ubiegamy się o wpis do krajowego rejestru urzędów podmiotów gospodarki narodowej jesteśmy zobligowani uregulowania określonych kwestii prawnych z tym związanych. Natomiast, gdy z określonych przyczyn jesteśmy zmuszenia do zakończenia własnej działalności, również musimy pamiętać, ze w świetle prawa należy dokonać kilku działań. Dlaczego tak jest? Jeżeli rejestrujemy naszą działalność gospodarczą, Państwo wie, że taka spółka jak nasza istnieje - podobnie jest z jej wykreśleniem. Jeśli tego nie zrobimy to nadal będziemy widnieć na liście firm z danym numerem identyfikacyjnym.

Podjęcie działań w kierunku skreślenia podmiotu z krajowego rejestru urzędowego jest możliwe poprzez złożenie wniosku RG-2, który mogą Państwo pobrać natychmiast, wypełnić i złożyć w odpowiednim urzędzie. Zakup takiego wniosku zaoszczędzi mnóstwo czasu, który zawsze można wykorzystać produktywniej.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
Wniosek o skreślenie podmiotu z krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej,
formularz do pobrania, dokumenty do pobrania, dokument do pobrania,
rg-2,
rg2,
dokumenty online do pobrania, rg, dokumenty online do pobrania, rg 2, dokument online,

Załącznik do wniosku RG-1

›› Pobierz teraz

Dokument zawiera załącznik do wniosku RG-1, który dotyczy wpisu do rejestru urzędów podmiotów gospodarki narodowej. Wniosek ten jest potrzebny każdemu kto stara się o rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Należy pamiętać, że składając wniosek musimy mieć przy sobie komplet dokumentacji - na przykład zaświadczenie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Załącznik do wniosku RG-1 : wykonywana działalność.

Dokument jest zapisany w formacie PDF, co ułatwia jego szybki zakup i wykorzystanie dla własnych potrzeb niemalże od razu od pobrania.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
druki wniosku, rg2,
dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania,
formularz załącznik,
wzór wniosku,
zalacznik do wniosku rg-1, formularz wniosku, rg-2, rg, formularz rg, dokument online,
rg 2,
formularz do pobrania, wniosek rg,

T-04 Sprawozdanie o stanie i pracy taboru samochodowego ciężarowego w transporcie samochodowym zarobkowym

›› Pobierz teraz

Dokument jaki mamy Państwu do zaoferowania dotyczy sprawozdania (T-04) o stanie i pracy taboru samochodowego ciężarowego w transporcie samochodowym zarobkowym. Wersja elektroniczna dokumentu sprawia iż dokument jest w pełni edytowalny.

Zawsze pamiętaj aby udokumentować wszelkie działania do jakich dochodzi w firmie, nawet te związane z transportem. Takie podejście jest bardzo racjonalne i pomaga zapobiec wielu niepotrzebnych nieścisłości.

Druk T-04 jest zapisany w formacie PDF.

Reklama: Sprawozdania finansowe firm - fotokopie bilansu, rachunku wyników i raportu z AKT KRS

›› Pobierz teraz

Słowa kluczowe:
dokumenty online do pobrania,
dokument online, dokument do pobrania,
T-04,
dokumenty do pobrania, dokumenty online do pobrania,
t-04,
T-04 Sprawozdanie o stanie i pracy taboru samochodowego ciężarowego w transporcie samochodowym zarob, sprawozdanie,